In september en oktober organiseert AWV vijf infosessies in de vijf Vlaamse provinciehuizen over versie 2.2 van het SB250.
In deze infosessies wordt een algemeen overzicht gegeven van de belangrijkste wijzigingen in versie 2.2 ten opzicht van versie 2.1 van het Standaardbestek 250. De infosessies zijn bedoeld voor iedereen die betrokken is bij het opstellen van bestekken op basis van het Standaardbestek 250 of bij de uitvoering van wegenwerken (ingenieurs, werftoezichters en -controleurs).
In elke Vlaamse provincie wordt een infosessie georganiseerd.
De infosessies vinden plaats in de respectievelijke provinciehuizen:
| 22 september | Provinciehuis Vlaams-Brabant (Auditorium), Leuven |
| 27 september | Provinciaal Administratief Centrum Oost-Vlaanderen (Auditorium "De Schelde"), Gent |
| 29 september | Provinciehuis West-Vlaanderen Boeverbos (Provincieraadzaal), Brugge |
| 30 september | Provinciehuis Antwerpen (Auditorium), Antwerpen |
| 4 oktober | Provinciehuis Limburg (Boudewijnzaal), Hasselt |
Meer informatie over de infosessies en inschrijven kan op de website. Deelname aan de sessies is gratis, maar een voorafgaande inschrijving is wel verplicht.